הדמויות 
הדמויות של 2.3 בשבוע 

הדמויות של 2.3 בשבוע

 
הדמויות |
 

הסדרה 2.3 בשבוע עוקבת אחרי ארבעה סיפורים מרכזיים. כל סיפור מייצג רובד שונה באוכלוסייה הישראלית, ובוחן את הקשר שבין מין, זוגיות ורגש מכיוון אחר. קצת על הדמויות שבסיפורים

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

2.3 בשבוע היא דרמה העוסקת באהבה, יחסים וזוגיות באופן אינטימי וחושפני. עלילתה הדרמתית של הסדרה חושפת בפנינו באומץ את הקשרים המורכבים והטעונים המחברים בין זוגיות, רגש ומין, ובוחנת אותם דרך ארבעה סיפורים שונים. קצת על הסיפורים והדמויות שבסדרה:

 
יוסף סוויד ונטלי שילמן
 יוסף סוויד ונטלי שילמן 
 צילום: ורד אדיר 
 

בועז ונילי (יוסף סוויד ונתלי שילמן)

בועז ונילי הם הורים צעירים לתינוק בן שנה, שעוברים את משבר הילד הראשון. ניסיונם להבין מדוע חיי המין שלהם נכנסו לשגרה מהר מהצפוי מוביל לחשיפת הסודות והשקרים הקטנים והגדולים המכוננים את חיי הנישואים שלהם, ביניהם העובדה שנילי "מזייפת" בסקס ושבועז מכור לפורנו.

 
נועה תשבי ואורי פפר
 נועה תשבי ואורי פפר 
 צילום: יוסי צבקר 
 

אביתר ואלה (אורי פפר ונעה תשבי)

אביתר ("אבי") הוא רווק הולל ומחוזר בן 33, סאונד-מן במקצועו, שמתאהב באלה (נעה תשבי) זמרת ידועה ונשואה, במהלך עבודה משותפת. הקשר מתחיל כפלירטוט מסעיר ולא מחייב, אך הופך בהמשך לסיוט. כשאבי הופך לאוהב קנאי ואובססיבי.

 
 
אלה ארמוני ורועי ניק
 אלה ארמוני ורועי ניק 
 צילום: גיא קרן 
 

 

ליטל וג'ון ג'ון (אלה ארמוני ורועי ניק)

הסיפור השלישי הא סיפורה של ליטל (אלה ארמוני), נערה בת 16 מחוננת וחסרת ניסיון מיני שהתאהבותה הנואשת בג'ון ג'ון (רועי ניק) החתיך של בית הספר מכניסה אותה למצבים מסוכנים מבחינה פיזית ורגשית ומדרדרת אותה להיות ה"נותנת" של התיכון.

 
2.3 בשבוע
 2.3 בשבוע 
 צילום: גיא קרן 
 

 

אביב ודרור (דנה מיינרט ויוגב יפת)

אביב ודנה עומדים במרכזו של סיפורם של בני זוג צעירים ומאוהבים, המתקרבים ליום החתונה שלהם, כשהם חדורי אמונה שאהבתם תתגבר על ההבדלים הרבים ביניהם. אך בפתיחת הסיפור אביב מגלה לדרור שבנעוריה הייתה קורבן לניצול מיני, ושהיא שוקלת להצטרף לתביעה נגד התוקף. ההתמודדות עם הטראומה מן העבר ועם התפתחות החקירה המשפטית מעמידה את הקשר למבחן.

 
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by