יחסים 
עד החתונה תהיי על פיל: הטרנד החדש והמטורף של המתחתנים 

עד החתונה תהיי על פיל: הטרנד החדש והמטורף של המתחתנים

 
יחסים |
 

הזוגות מחפשים ריגושים גם בדרך לחופה, ויש מי שמספק להם אותם - קבלו את אלבומי החתונה בחו״ל, שמגשימים לזוג כל פנטזיה • כמה זה יעלה לכם?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שבוע אחרי החתונה, קארין ואסף מאור יהודה יכולים סופסוף לטרוף כל רגע מהחלום המכונה חיי נישואים. מזל שיש עדויות לפנטזיה שבה חיו עד לא מזמן והחשובה שבהן, תמונה של החתן והכלה ברגע זוגי עטוף אהבה ושלווה, וטבול בפיסת נוף פסטורלית ומה זה משנה עכשיו, מה היה צריך לעשות בשביל המזכרת הזאת.

 

היא קונדיטורית, הוא איש שיווק ומבחינתם מדובר באלבום של מיליון דולר, בתקציב של אלפי שקלים בודדים. אז זהו, שייחודיות היא עניין יחסי בעולם החתונות, ואחרי הטרנד הלוהט של צילומים בסגנון "טראש דה דרס" שהרס בעיקר את חשבון הבנק של הכלות, מצליח לאתגר אותו עכשיו ענף אולימפי חדש: צילומי חתן כלה בחו"ל. וכשכלות רוצות, הן כידוע מקבלות.

 

 
צילומי חתונה מטורפים בחו"ל
 צילומי חתונה מטורפים בחו"ל   צילום: יניב סופר 
 

במירוץ החימוש הזה, טיילת ארמון הנציב בירושלים, יפו או נווה צדק בתל אביב, הצטרפו אל אבותיהם צילומי הסטודיו, והפכו לקלישאה. גם קורל מתעקשת על זכותה להיות מיוחדת, אבל אצלה מדובר באתגר כפול ומשולש. אחרי שאחיה לא הסתפק בסט תמונות אלא צילם סרט חתונה שלם בגאורגיה, אחותה השוותה והעלתה עם צילומים של יאכטה במונטה קרלו, קורל מנקה את השולחן עם טיסה מעבר לאוקיינוס.

 

המחירים: בין 5,000 שקלים ליום צילום אחד של סט תמונות בסיסי, ועד עשרות אלפי שקלים להפקות ענק של אלבומים וסרטונים בהתאם לפנטזיות הכי פרועות של הלקוח - מגיוס שחקנים גמדים לקליפ בהשראת שלגיה, דרך סצנות מרובות ניצבים ועד שימוש ברחפנים או הליקופטרים לצילומי אוויר.

 

 
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by